Jako správná stavební firma umíme postavit projekt dle Vašich představ. Ať už se jedná o rekonstrukci byt. jádra, rekonstrukci rodinných domů, sádrokartóny, zateplování, jsme vám k dispozici. Naše firma má několikaletou působnost v oblasti stavebnictví a realizovala desítky zakázek, na jejichž konci byli vždy spokojení zákazníci. Vždy kvalitní materiál je zárukou té nejvyšší kvality. V roce 2010 jsme byly zaregistrováni do programu zelená úsporám (www.novazelena.cz). V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Provádíme rekonstrukce rodinných domů a bytů jak pro soukromý, tak i pro veřejný sektor. Je pro nás samozřejmostí realizovat díla v kvalitě odpovídající představám zákazníka a splňující požadavky patřičných norem, předpisů a moderních technologií, které neustále sledujeme.

Proto vám můžeme poradit jak vyřešit váš problém a vy máte možnost využít našich služeb a stát se našimi spokojenými zákazníky. Pokud máte o naše služby zájem, neváhejte nás kontaktovat. Smyslem naší práce je soulad a oboustranná spokojenost se všemi zákazníky.